ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק

בעזרת ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק חזקה המשלבת בתוכה מיתוג קריאטיבי ומקצועי נקבל מותג מוביל. אנחנו יודעים לבנות עבורכם את האסטרטגיה השיווקית המתאימה ביותר ויוצרים עבורכם את תוכניות השיווק, אנו בונים את מיתוג החברה, מיישמים ומוציאים לפועל.

אז אתם מחפשים ייעוץ ובניית אסטרטגיה שיווקית?

העסק שלך זקוק לתוכנית שיווק מכיוון שבלי אסטרטגיה ברורה ומדויקת יהיה קשה מאוד להגיע להישגים כלשהם מפעילויות השיווק השונות לאורך השנה. כסף יתפזר לערוצי שיווק שונים ללא בקרה וללא תוצאות וזמן יקר יבוזבז

כתיבת תוכנית השיווק תעזור לך להבין את צרכי קהל היעד שלך , את ייחודיות השרות שלך ואת הערך שהוא מספק לאותו קהל יעד וגם תדייק את ערוצי השיווק הנכונים לעבודה מול אותו קהל יעד

התוכנית גם צריכה לכלול יעדים ברורים ותחומים בזמן להגשמה . יעדים אלו יהיו הבסיס לפעילות השיווק השוטפת בהמשך השנה.

אז איך אנחנו עושים את זה?

מקשיבים לכם

יושבים יחד איתכם ולומדים את החברה שלכם עד הסוף, מה עבד, מה מבנה החברה, מה המטרות העסקיות שלכם וכמובן "איפה אתם עומדים היום?"

בונים מותג מצליח

אנחנו מבצעים מחקר מקיף מאוד על המוצר / השירות שלכם, המתחרים שלכם, השוק שלכם וכמובן הצרכן. אנחנו בונים אסטרטגיה שיווקית למותג שיגרום ללקוחות שלכם להרגיש ולפעול וכמובן מותג שתהיו גאים בו!

נביא אליכם את הלקוחות

היתרון שלנו שאנחנו לא רק משרד מיתוג, אנחנו מתמחים גם בשיווק ופרסום וכל זה כמובן אחרי שאנחנו כבר מומחים במה החברה שלכם צריכה. אם תרצו כמובן

יצירת מותג מוביל

מיתוג הוא אחד הכלים עוצמתיים שיש בעולם הפרסום, וכשם שכהמיתוג יעיל ועובד עבור העסק שלכם  יכול להזניק עסק ולהגדיל משמעותית את רווחיותו ומעגל הלקוחות שלו,

ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק

אנחנו יודעים לבנות עבורכם את האסטרטגיה השיווקית המתאימה ביותר ויוצרים עבורכם את תוכניות השיווק, אנו בונים את מיתוג החברה, מיישמים ומוציאים לפועל.

קידום, שיווק ופרסום אתרים

פרסום באינטרנט הוא שם מאוד כללי לאפשרויות הרבות אשר העומדות בפנינו. ישנם מגוון כלים (פלטפורמות ורשתות חברתיות) העומדים לרשותינו.

בניית ושידרוג אתרים

אנחנו חיים בעולם בו האינטרנט משמש כמקור העיקרי לידע העברת מידע, ונחשב לחזק ביותר ביחס לכל שאר הפלטפורמות הקיימות (עיתון, טלויזיה, עלון, רדיו ועוד).

אז מי אנחנו?

חברת MDN.co.il הוקמה ע"י מיקי דזין לאחר צבירת ניסיון רב בעולם השיווק הדיגיטלי במטרה להעניק לבעלי עסקים שירות לשיווק ופרסום העסק שלהם ברמה הגבוהה ביותר. יצרנו שירות מקיף ואיכותי המאפשר לעסקים להתקדם בזריזות רבה בעולם הדיגיטלי, לבסס אותם כמובילים בתחומם ולהשיג לקוחות חדשים בקלות וביעילות.

אסטרטגיית השיווק שלנו כוללת את מיטב הפלטפורמות, הטכנולוגיות, התכנים הכי טובים, ניסיון עצום ובניית אסטרטגיה מותאמת אישית לצרכים שלך.

אנחנו מחויבים להצלחה בשיווק העסק שלך באופן האמין , האותנטי והאפקטיבי ביותר.