ניהול פרופיל אינסטגרם

ניהול פרופיל אינסטגרם הוא מרכיב הכרחי בכל פעילות מיתוג מוצלחת.

אז אתם מעוניינים בניהול פרופיל אינסטגרם?

חברתנו מתמחה בניהול פרופיל אינסטגרם לעסקים. אחת הסיבות החשובות להצלחתו של עסק היא שמירה על הייחודיות שלו. העסק חייב לשדר  פונקציונאליות ויהיה בעל זהות ברורה וערך תדמיתי. מיתוג עסקי שנעשה באופן מקצועי תמיד יבליט את ההיבטים החשובים ביותר של העסק או אחד ממוצריו/שירותיו וידבר אל קהל היעד אליו העסק פונה.

אז איך אנחנו עושים את זה?

מקשיבים לכם

יושבים יחד איתכם ולומדים את החברה שלכם עד הסוף, מה עבד, מה מבנה החברה, מה המטרות העסקיות שלכם וכמובן "איפה אתם עומדים היום?"

בונים מותג מצליח

אנחנו מבצעים מחקר מקיף מאוד על המוצר / השירות שלכם, המתחרים שלכם, השוק שלכם וכמובן הצרכן. אנחנו בונים אסטרטגיה שיווקית למותג שיגרום ללקוחות שלכם להרגיש ולפעול וכמובן מותג שתהיו גאים בו!

נביא אליכם את הלקוחות

היתרון שלנו שאנחנו לא רק משרד מיתוג, אנחנו מתמחים גם בשיווק ופרסום וכל זה כמובן אחרי שאנחנו כבר מומחים במה החברה שלכם צריכה. אם תרצו כמובן

יצירת מותג מוביל

מיתוג הוא אחד הכלים עוצמתיים שיש בעולם הפרסום, וכשם שכהמיתוג יעיל ועובד עבור העסק שלכם  יכול להזניק עסק ולהגדיל משמעותית את רווחיותו ומעגל הלקוחות שלו,

ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק

אנחנו יודעים לבנות עבורכם את האסטרטגיה השיווקית המתאימה ביותר ויוצרים עבורכם את תוכניות השיווק, אנו בונים את מיתוג החברה, מיישמים ומוציאים לפועל.

קידום, שיווק ופרסום אתרים

פרסום באינטרנט הוא שם מאוד כללי לאפשרויות הרבות אשר העומדות בפנינו. ישנם מגוון כלים (פלטפורמות ורשתות חברתיות) העומדים לרשותינו.

בניית ושידרוג אתרים

אנחנו חיים בעולם בו האינטרנט משמש כמקור העיקרי לידע העברת מידע, ונחשב לחזק ביותר ביחס לכל שאר הפלטפורמות הקיימות (עיתון, טלויזיה, עלון, רדיו ועוד).

אז מי אנחנו?

חברת MDN.co.il הוקמה ע"י מיקי דזין לאחר צבירת ניסיון רב בעולם השיווק הדיגיטלי במטרה להעניק לבעלי עסקים שירות לשיווק ופרסום העסק שלהם ברמה הגבוהה ביותר. יצרנו שירות מקיף ואיכותי המאפשר לעסקים להתקדם בזריזות רבה בעולם הדיגיטלי, לבסס אותם כמובילים בתחומם ולהשיג לקוחות חדשים בקלות וביעילות.

אסטרטגיית השיווק שלנו כוללת את מיטב הפלטפורמות, הטכנולוגיות, התכנים הכי טובים, ניסיון עצום ובניית אסטרטגיה מותאמת אישית לצרכים שלך.

אנחנו מחויבים להצלחה בשיווק העסק שלך באופן האמין , האותנטי והאפקטיבי ביותר.